تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - رقابت تنگاتنگ مسی، کاوانی، صلاح و دوستان برای کفش طلای اروپا!

رقابت تنگاتنگ مسی، کاوانی، صلاح و دوستان برای کفش طلای اروپا!

رقابت امسال کفش طلا در اروپا را می توان یکی از جذاب ترین ادوار کفش طلا های اروپا دانست به دلیل تنگاتنگی رقابت میان بازیکنان مطرح در اروپا.
در ادامه به بررسی کاندید ها و نامزدهای کفش طلای اروپا می پردازیم:



لیونل مسی 24گل (48امتیاز) بارسلونا

آقای گل لالیگا و فوق ستاره آرژانتینی بارسا که از ابتدای لالیگا با فاصله نسبت به رقبا خود را نامزد اصلی کسب این عنوان مطرح کرد.



ادینسون کاوانی 24گل (48امتیاز) پاریسن ژرمن

در شرایطی که در ابتدای فصل با پیوستن نیمار به پاریس انتظار می رفت که او نامزد کسب این عنوان باشد اما مثل همیشه کاوانی بالاتر از او خود را به عنوان یک مهاجم تمام عیار و تراز اول معرفی کرد.

کاوانی


محمد صلاح 24گل (48امتیاز) لیورپول

شاید در ابتدای فصل کسی فکرش را نمی کرد که مهاجم مصری رم با ورود به لیورپول موفقیت چندانی کسب کند اما او خیلی زود با شروع طوفانی و برق آسا و گلزنی فراوان حالا خود را در سطح اول فوتبال اروپا می بیند.

محمدصلاح


هری کین 24گل (48امتیاز) تاتنهام

آقای گل فصل گذشته لیگ جزیره و بهترین گلزن جهان درسال 2017 همچنان در سال 2018 هم به تعداد گلهای خود می افزاید اما تنها مشکل و مهمترین آن مصدومیت او در بازی پیش لیگ جزیره است که شاید او را از رقابت با سایر نامزدان عقب بیاندازد.

کین


چیرو ایموبیله 24گل (48امتیاز) لاتسیو

مهاجم تمام عیار و با ارزش لاتسیو به ستاره ای بی چون و چرا در سری آ تبدیل شده که می شود روی آینده او حساب باز کرد او در سری آ با توجه به فاصله شش گله نسبت به نفر دوم به احتمال خیلی زیاد آقای گل می شود اما برای کسب عنوان توپ طلای اروپا رقبای بزرگی جلوی او دیده می شوند.

ایموبیله

سایر دوستان!

لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن با 23گل و 46امتیاز و همچنین یوتاس مهاجم بنفیکا با 30گل و 45امتیاز هم نامزد های جدی کسب عنوان توپ طلای اروپا هستند.

در جدول پایین 5نفر برتر از نظر امتیازی برای کسب این عنوان را مشاهده می کنید:



در ضمن رونالدو که نسبت به بقیه کمتر گل زده و با 18گل و 36امتیاز از بقیه عقب تر است را هم می توان جزو نامزد ها قرار داد.









موضوع: مصاحبه و بازیکنان، برچسب ها: مسی، کفش طلا، اروپا، کاوانی، هری کین، محمد صلاح، ایموبیله،
[ سه شنبه 22 اسفند 1396 ] [ 10:09 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]