تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - جدال پرتغالی ها در مستایا

جدال پرتغالی ها در مستایا

والنسیا امشب در مستایا میزبان بارسلونا خواهد بود؛ در دیداری که حساس ترین بازی هفته سیزدهم لالیگا محسوب می شود. بارسا با 4 امتیاز بیشتر از والنسیا در صدر قرار دارد و در صورت برتری در این بازی می تواند خیلی زود فرار خود را استارت بزند.

از سوی دیگر والنسیا که پس از چند سال بار دیگر در زمره مدعیان قرار گرفته، باید این مسابقه را پیروز شود تا یک بار دیگر هیجان را به لالیگا بازگرداند. چشم تیم هایی چون رئال و اتلتیکو به والنسیا دوخته شده تا با شکست یا حتی متوقف کردن بارسا، نوار پیروزی های این تیم را پاره کند.

 

  

این بازی از حیث ملاقات دو ستاره پرتغالی نیز جذاب خواهد بود. گوئدس از والنسیا و نلسون سمدو از بارسا، زمانی در بنفیکا با یکدیگر هم تیمی بودند. گوئدس پدیده این فصل لالیگا بوده که به صورت قرضی از پی اس جی برای والنسیا بازی می کند. سمدو نیز همین تابستان با 30 میلیون یورو از بنفیکا راهی بارسا شد.

این دو فوتبال خود را از تیم های پایه ای بنفیکا آغاز کردند و سال 2013 به تیم دوم این باشگاه راه یافتند. هر دو بازیکن سال 2015 توانستند پیراهن تیم اول باشگاه را به تن کنند و پیش بینی می شود که امشب برخورد جذابی را بین این دو شاهد باشیم.

 

موضوع: بازیها، برچسب ها: بارسلونا، والنسیا، سمدو،
[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 06:52 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]