تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - بارسا می خواهد رو در رو با اوزیل ملاقات کند

بارسا می خواهد رو در رو با اوزیل ملاقات کند

مسوت اوزیل به گزینه دوم خرید بارسلونا در زمستان تبدیل شده و روز به روز احتمال پیوستنش به باشگاه کاتالانی بیشتر می شود.
در ابتدا گفته می شد که کوتینیو خرید قطعی بارسا در زمستان خواهد بود ولی هر چه که می گذرد، اخبار خوبی از انگلیس به بارسلونا نمی رسد. مسئولان لیورپول همچون تابستان قصد ندارند بهترین بازیکن خود را از دست بدهند؛ به خصوص اینکه لیورپولی ها در لیگ قهرمانان نیز نتایج خوبی کسب کرده اند و به احتمال فراوان در یک هشتم نهایی حاضر خواهند بود.

به همین دلیل مسئولان بارسا گزینه های دیگری را نیز مدنظر دارند که در راس همه، مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال که سه فصل سابقه بازی برای رئال را دارد، به چشم می خورد.

  

 

اوزیل تا پایان فصل با توپچی ها قرارداد دارد و به همین دلیل آرسنال نمی تواند برای فروش این بازیکن در زمستان مبلغ هنگفتی تقاضا کند. حتی ادعا شده است که بارسلونا با تنها 20 میلیون یورو نیز می تواند اوزیل را به خدمت بگیرد.

 

امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا تمایل دارد قبل از هرگونه مذاکره مستقیم با آرسنال، ابتدا با اوزیل دیدار داشته باشد و با وی گفت و گو کند. توانایی های اوزیل امری اثبات شده است اما روبرت طبق سیاست همیشگی خود، قبل از خرید هر بازیکنی، ابتدا رودررو با وی ملاقات کرده و بازیکن را از اهداف بارسا آگاه می کند. او قصد دارد طی هفته های آتی چنین ملاقاتی را با اوزیل ترتیب دهد.

 

در بارسلونا البته نسبت به جذب اوزیل تردیدهایی وجود دارد. افت این بازیکن در بازی های بزرگ و عدم روحیه رقابت طلبی او باعث شده در درون باشگاه، برخی مخالف جدی جذب او باشند. باید دید در هفته های آتی چه اتفاقاتی رخ خواهند داد.
برچسب ها: اوزیل، نقل و انتقالات، بارسلونا، دنبالک ها: قیمت انتقال اوزیل به بارسا،
[ چهارشنبه 1 آذر 1396 ] [ 03:19 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]