تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - قیمت انتقال اوزیل به بارسا

قیمت انتقال اوزیل به بارسا

هرچه به ژانویه نزدیک تر می شویم، احتمال جذب کوتینیو کمتر و در عوض احتمال پیوستن اوزیل به بارسلونا بیشتر می شود؛ انتقالی که خشم رئالی ها را در پی خواهد داشت.
فیلیپ کوتینیو گزینه اصلی بارسا در تابستان بود و این تیم همچنان به دنبال جذب ستاره برزیلی است. هافبک 25 ساله از کیفیت بالایی برخوردار است و گزینه بسیار مناسبی برای آبی اناری ها است ولی شرایط جذب او بسیار پیچیده شده است. باشگاه لیورپول تمایلی به فروش او ندارد و قیمت بسیار بالایی را برایش درخواست می‌کند.

  

 

بدین ترتیب بارسا به سراغ گزینه های دیگری است و مسوت اوزیل اصلی ترین گزینه برای آبی اناری هاست. بارسا قصد دارد خط میانی خود را تقویت کند و اوزیل شرایط بسیار مناسبی برای انتقال دارد. او که 29 سال دارد، با آرسنال در لیگ اروپا حضور یافته و از همین جهت، می‌تواند در صورت حضور در بارسلونا، در چمپیونزلیگ نیز برای این تیم به میدان برود.

 

به علاوه قرارداد او در پایان فصل به پایان می‌رسد و از ژانویه آزاد به مذاکره با دیگر باشگاه‌ها خواهد بود و قصد تمدید با آرسنال را نیز ندارد. طبق ادعای موندو دپورتیوو، ممکن است که آرسنال در ژانویه سعی بر فروش او داشته باشد ولی با توجه به اینکه باشگاه می‌داند اوزیل قراردادش را تمدید نخواهد کرد، پس از این تاریخ، به عنوان بازیکن آزاد از باشگاه جدا خواهد شد و با رقمی منطقی ستاره آلمانی را به فروش خواهد رساند.

  

 

طبق ادعای موندو دپورتیوو، مسئولان بارسا معتقدند که با تنها 20 میلیون یورو می توانند این ستاره آلمانی را به خدمت بگیرد. همین که اوزیل قراردادش را تمدید نکرده و در انتهای فصل می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود می تواند اهرم فشاری روی آرسنالی ها باشد تا در مذاکرات با بارسلونا مسیر جدایی اوزیل را هموار کنند و به این طریق از فروش او مبلغی نیز به دست بیاورند.

 

اوزیل تابستان 2010 نیز مورد توجه بارسا قرار داشت ولی بی محلی گواردیولا به ستاره آلمانی زمانی که او در شهر بارسلون حضور داشت باعث تغییر مسیر اوزیل و پیوستن او به رئال شد.

حال باید دید بارسا از موقعیت به وجود آمده استفاده خواهد کرد و ستاره سابق رئال را جذب می‌کند یا اوزیل به باشگاه سابقش وفادار خواهد ماند و به جمع آبی اناری ها نمی‌پیوندد.
برچسب ها: اوزیل، بارسلونا، نقل و انتقالات،
[ چهارشنبه 1 آذر 1396 ] [ 03:16 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]