تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - پیش نمایش لیگ قهرمانان اروپا؛ یوونتوس _ بارسا

پیش نمایش لیگ قهرمانان اروپا؛ یوونتوس _ بارسا

بارسا در تورین برای پایانی خوش در گروهD فقط نیاز به امتیاز دارد


به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، "لیورپول" در دیدار دوستانه لیگ قهرمانان اروپا، در دیدار با استادیوم یوونتوس (چهارشنبه 8:45 صبح امروز)، بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده است. شانزده سال گذشته و به عنوان برندهای گروه

حتی اگر بارسا نتانیاهو را دریافت نکنند، آنها هنوز در بازی 5 دسامبر در خانه اسپورتینگ لیسبون بازی می کنند تا کار را انجام دهند.


اخبار تیم ها


شش نفر از تیم بلوگرانا از طریق آسیب های جانبی کنار یکدیگر قرار دارند: دمبله، رافینیا، آردا توران، سرجی روبرتو، آندره گومز و خاویر ماسکرانو.


نوزده بازیکن این سفر را به ایتالیا انجام داده اند، اگرچه یکی از اسامی ها باید قبل از شروع بازی حذف شود. گروه سفر به شرح زیر است:      


مارک آندره ترشتگن، جاسپر سیلسن، آدریا اورتولا، نلسون سمدو، جرارد پیکه، ایوان راکیتیچ، سرجیو بوسکتس، دنیس سوارز، آندرس اینیستا، لوئیس سوارز، لئو مسی، پائولینیو، جرارد دلوفئو ، پاکو آلکاسر، جوردی آلبا، لوکاس دینیه، الکس ویدال، ساموئل اومتیتی و توماس ورمایلن.


با توجه به اینکه میرالم پیانیچ در حال بازگشت به مرحله عمل است، یوونتوس به نظر نمی رسد دچار نگرانی شدیدی در زمینه آسیب دیدگی شود و باید بتواند یک تیم کامل را به میدان برساند.


دیدگاه مربیان


ارنستو والورده، رئیس پیشین بارسا، پیش از این بازی گفت: "ما انتظار داریم یوونتوس بهترین باشد." آنها در خانه بسیار قوی هستند و بازیکنان با کیفیتی دارند. آنها در لیگ برتر هستند و به پیروزی نیاز دارند. "


من فکر نمی کنم که ما علاقه مند باشیم. این یک بازی تنگ است و من صادقانه فکر نمی کنم مورد علاقه واضح باشد ... البته من از دست دادن سال گذشته نگاه کردم نه تنها در حال حاضر، بلکه قبل از بازی ما در نیویورک بازی کردیم. حالا دوباره در لیگ قهرمانان، بنابراین من کمی از تماشای این ویدیو خسته شده ام! "


ماسیمیلیانو آلگری، رئیس یوونتوس، خود را نشان داد که به خوبی از خطرات ناشی از یک بازیکن خاص بارسا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی خود آگاهی داشته باشد: "البته ما باید فردا شب را ملاقات کنیم که یک بازیکن استثنایی است. حتی اگر تنها 10 سانتیمتر از فضا وجود داشته باشد، توپ را به جایی نمی برد که دیگر بازیکنان حتی فکر می کنند که تلاش کنند. او یک بازیکن دشوار است که متوقف شود. "


راهنمای فرم


اگر بارسا به سه مرحله برسد و یک قرعه کشی به دست بیاورد، فقط یک گل به دست می آید، اگر بارسا به مرحله حذفی نرسد، شگفت انگیز می شود.


با وجود شکست 3-0 در نیوکمپ، یووه نیز در موقعیت قوی قرار دارد. پیروزی در روز چهارشنبه آنها را از بین خواهد برد و حتی اگر آنها امتیاز از دست بدهند، در روز آخر نیز با پیروزی در المپیاکوس موقعیت صعود خواهند داشت.


اما در داخل کشور، تلاش خود را برای یک عنوان فوق العاده هفتم سری آ در یک ردیف به طور کامل به برنامه ریزی نشده است. در آخر هفته سمپدوریا شکست خورد، به این معنی است که پس از ناپولی و اینتر به سوم برسد.


تاریخ


این یکی از روابط کلاسیک اروپا است، اگر چه دو تازه ترین جلسات در ذهن، نهایی 2015 در برلین است، که کاتالان ها به پیروزی 3-1، و فصل گذشته فینال فصل، که ایتالیایی ها پیشرفت 3-0 در مجموع. بارسا هنوز در اولین مسابقه یوفا برای یوونتوس به دنبال پیروزی است. پنج اقدام قبلی خود را در سه تلفات و دو تساوی به پایان رسانده است.                                                                  


پوشش                                                 

                                

 یک بازی لیگ قهرمانان بزرگ مانند این باید به راحتی در یک تلویزیون در نزدیکی شما پیدا شود، اما اگر شما از شانس یا نتوانید روی یک صفحه نمایش کنید، پس چرا به تفسیر زندگی زبان انگلیسی ما در رادیو بارسا گوش نمی دهید؟ این پیوند در چند دقیقه قبل از شروع شروع به کار خواهد شد. بد نیست که خوراک رسمی ما توییتر بهترین مکان برای به روز رسانی منظم در تمام اقدامات است که در آن اتفاق می افتد.


منبع: سایت رسمی باشگاه بارسلونا


اگر بعضی از جملات دارای مفهوم کامل نیستند ما مقصر نیستیم چون ما متن ترجمه شده را در سایت قرار دادیم.
برچسب ها: لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا، یوونتوس، پیش نمایش،
[ چهارشنبه 1 آذر 1396 ] [ 02:12 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]