تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - مشکلات والورده در خط دفاعی برای بازی لگانس

مشکلات والورده در خط دفاعی برای بازی لگانس

انتخاب مدافعین میانی در بازی مقابل لگانس، به یک دغدغه فکری بزرگ برای ارنستو والورده تبدیل شده است. بارسلونا خود را برای بازی عصر شنبه در زمین لگانس مهیا می کند. آبی اناری ها با کسب 10 برد و تنها یک تساوی از 11 هفته اول، به تنهایی صدرنشین لالیگا هستند و فاصله ای 8 امتیازی با رئال پیدا کرده اند.

 

 

 

 

خبر بد برای بارسا در وقفه بازی های ملی، مصدومیت ماسکرانو بود که این مدافع آرژانتینی را یک ماه به دور از میادین نگاه خواهد داشت. در سوی دیگر اومتیتی و پیکه، دو مدافع میانی ثابت بارسا نیز 4 اخطاره هستند و در صورت گرفتن یک کارت زرد برابر لگانس، بازی بسیار حساس هفته بعد در زمین والنسیا را از دست خواهند داد.

 

به ادعای رسانه های کاتالونیا، والورده این روزها در مورد استفاده همزمان از این دو مدافع تردیدهایی دارد. لگانس، تیم کوچک مادریدی در این فصل دور از انتظار ظاهر شده و این توانایی را دارد تا برای بلوگرانا ایجاد دردسر کند و پیش بینی می شود که بازی سنگینی در انتظار آبی اناری ها باشد.

در حال حاضر توماس فرمالن بلژیکی، دیگر مدافع مرکزی بارسلونا است که مدت هاست در ترکیب این تیم قرار نگرفته و گمان نمی رود که جانشین خوبی برای پیکه و اومتیتی باشد. بازی هفته بعد برابر والنسیا( تیم دوم جدول)، از بسیاری از جهات برای بارسا حائز اهمیت است و حالا در این شرایط، والورده بیشتر حسرت می خورد که چرا مسئولان بارسا در تابستان، اینیگو مارتینز، مداقع سوسیداد را به خدمت نگرفتند.

این بازی شنبه از ساعت 18:45 در ورزشگاه بوتارک برگزار خواهد شد.برچسب ها: والورده، بارسلونا، دنبالک ها: خط دفاعی بارسا در آستانه بحران!،
[ پنجشنبه 25 آبان 1396 ] [ 10:01 ب.ظ ] [ فرزاد زنگنه ]