تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - خط دفاعی بارسا در آستانه بحران!

خط دفاعی بارسا در آستانه بحران!

با مصدومیت ماسکرانو و در آستانه محرومیت قرارگرفتن دو مدافع میانی بارسلونا خط دفاعی این تیم در آستانه بحران قرار گرفته است. تیم فوتبال بارسلونا این روز ها با بازگشت ملی پوشانش تمرینات خود را به صورت جدی تری دنبال می کند، آبی اناری ها شنبه پیش رو باید در هفته دوازدهم لا لیگا اسپانیا به مصاف لگانس بروند.

ارنستو والورده سرمربی کاتالان ها بعد از بازی های فیفا دی چالش سختی را پیش رو دارد، سرمربی تازه وارد کاتالان ها که بیشتر برنامه های تاکتیکی خود را بر مبنای خوب دفاع کردن و گل نخوردن نهاده است در روز های پیش رو با مصدومیت خاویر ماسکرانو و 4 اخطاره بودن اومتیتی و جرارد پیکه  این خطر را حس می کند که در بازی های پیش رو تیمش از این ناحیه آسیب ببیند و دیگر نتواند عادت گل نخوردن خود را ادامه دهد.
خاویر ماسکرانو


این در حالی است که آبی اناری ها به جز این سه مدافع کناری تنها ورمالن را در اختیار دارند که می تواند به صورت تخصصی در قلب خط دفاعی کار کند  که او هم تنها یک بازی در این فصل انجام داده است و نمی شود روی او هم حساب ویژه ای باز کرد.

 

تیم فوتبال بارسلونا شنبه شب در هفته دوازدهم لا لیگا اسپانیا باید در خانه لگانس به میدان برود.برچسب ها: بارسلونا، دنبالک ها: مسیری پر پیچ و خم پیش روی بارسا،
[ پنجشنبه 25 آبان 1396 ] [ 06:38 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]