تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - مسیری پر پیچ و خم پیش روی بارسا

مسیری پر پیچ و خم پیش روی بارسا

پس از شروع طوفانی بارسلونا در رقابت های فصل جدید، روزهای آینده برای ارنستو والورده و شاگردانش بسیار سرنوشت ساز خواهد بود. بارسلونا که در فصل جدید با هدایت ارنستو والورده شروعی طوفانی داشته است و تا به اینجای فصل پس از گذشت یازده بازی تنها دو امتیاز از 33 امتیاز ممکن را از دست داده است اما روزهای آینده این تیم را در مسیر پر پیچ و خمی قرار خواهد داد.

 

آخرین بازی بارسلونا در سال 2017 به معنای پایان روزهای سخت خواهد بود و در آن روز عیار واقعی ارنستو والورده مشخص خواهد شد اما پیش از رسیدن آن روز آبی و اناری ها یک برهه از دیدارهای سخت و دشوار را سپری خواهند کرد و تلاش سخت و مستمر تنها ابزار رهایی شاگردان والورده برای عبور از این آزمایش سخت خواهد بود. بازی هایی که می تواند چهره مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی لا لیگا را شفاف تر از گذشته نمایان کند.

تیم های مدعی لا لیگا اسپانیا

 

پیش از آغاز سال جدید میلادی، بلوگرانا دیدارهای بسیار سختی را در پیش خواهد داشت و این باشگاه به خوبی می داند که پیروزی در چنین دیدارهایی می تواند صدرنشینی آنها را در رقابت های لیگ اسپانیا استحکام بخشد. شاگردان ارنستو والورده تا پایان سال 2017 نه دیدار را برگزار خواهند کرد که در میان آنها پنج دیدار خارج از خانه بسیار سخت و نفس گیر به چشم می خورد. آبی و اناری ها باید برای برگزاری دیدارهایی با تیم های لگانس، یوونتوس، والنسیا، ویارئال و رئال مادرید به خارج از خانه سفر کنند.

بارسلونا و رئال مادرید

 

شاید روی کاغذ دیدار روز شنبه بارسلونا مقابل لگانس بسیار آسان جلوه کند اما این تیم شگفتی ساز در فصل اخیر با نمایش های بی نظیرش همه تیم ها را شگفت زده کرده است و مصاف با آنها چندان آسان نخواهد بود و پیروزی در این دیدار به این بستگی دارد که بازیکنان این تیم پس از بازیهای ملی چگونه خود را به مرز آمادگی برسانند. پس از آن آبی و اناری ها دو دیدار سخت با یوونتوس و والنسیا خواهند داشت و پس از برگزاری این دو جدال ترسناک، سه بازی خانگی مقابل رئال مورسیا، سلتاویگو و اسپورتینگ لیسبون برگزار خواهد کرد. پس از آن بار دیگر مرحله بعدی بازی های خارج از خانه آغاز می شود و ویارئال و رئال مادرید به استقبال کاتالان ها خواهند آمد.

ارنستو والورده

 

خبر خوش برای ارنستو والورده آمادگی بالای سوارز و مسی است که اولی با توجه به دعوت نشدن به تیم ملی اروگوئه به خوبی از فرصت استفاده کرده و خود را به مرز آمادگی رسانده است و لیونل مسی هم که در اردوی تیم ملی آرژانتین تنها یک دیدار آلبی سلسته را همراهی کرد، همانند همیشه کلیدی ترین مهره بارسلونا خواهد بود. بلوگرانا هنوز ناکامی های فصل گذشته در دیدار با تیم های آسان را فراموش نکرده است و با توجه به دیدارهای سخت پیش رو آنها از هفته آینده مسیر پر پیچ و خم و سرشار از استرس و هیجان خود را آغاز خواهند کرد. باید منتظر ماند و دید که آیا والورده می تواند از این آزمایش سخت به سلامت عبور کند؟برچسب ها: بارسلونا، دنبالک ها: خط دفاعی بارسا در آستانه بحران!،
[ پنجشنبه 25 آبان 1396 ] [ 06:32 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]