تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - قرار ملاقات سران بارسا و لیورپول بر سر انتقال کوتینیو

قرار ملاقات سران بارسا و لیورپول بر سر انتقال کوتینیو

به نظر می رسد که بارسلونا عزم خود را برای جذب کوتینیو در همین زمستان جزم کرده است. در حالی که کوتینیو روز گذشته در نشستی خبری از حضورش در لیورپول ابراز خرسندی کرد و به نظر می رسید که او به این طریق شایعات جدایی اش را تکذیب کرده باشد، امروز نشریه موندودپورتیوو به نقل از منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که برای انتهای ماه نوامبر، قرار ملاقاتی بین سران بارسا و لیورپول تنظیم شده تا دو طرف در مورد کوتینیو به مذاکره بپردازند.

 

بارسا به خواسته ارنستو والورده قصد دارد کار جذب کوتینیو را در روزهای ابتدایی ماه ژانویه تمام کند، چرا که آبی اناری ها در این مقطع بازی های بسیار حساسی را در لیگ و جام حذفی پیش رو دارند که می تواند فرصت مناسبی برای سود بردن از توانایی های ستاره برزیلی باشد.

 

بارسا تابستان هم تلاش زیادی کرد تا کوتینیو را به خدمت بگیرد؛ اما لیورپولی ها با جدایی بهترین بازیکن شان مخالفت کردند؛ ولی گویا به وی قول داده اند که اگر از جانب بارسلونا در زمستان پیشنهاد مناسبی برسد، آن را قبول خواهند کرد. طبق ادعای موندودپورتیوو، پیشنهاد بارسا 80 میلیون یورو به علاوه 30 میلیون یورو بندهای متغیر است که قابل افزایش نیز خواهد بود.برچسب ها: بارسلونا، نقل و انتقالات، کوتینیو، لیورپول،
[ سه شنبه 23 آبان 1396 ] [ 07:38 ب.ظ ] [ فرزاد زنگنه ]