تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - سوارز: پس از بازیهای ملی به دوران اوج باز میگردم

سوارز: پس از بازیهای ملی به دوران اوج باز میگردم

ستاره اروگوئه ای بارسلونا اذعان کرده پس از بازی های ملی به دوران اوج خودش باز می گردد.  
لوئیز سوارز ۳۰ ساله که به دلیل ناراحتی از ناحیه زانو نتوانسته در این فصل بهترین عملکرد خودش را ارائه دهد و تنها ۳ گل بثمر رسانده در جدیدترین مصاحبه خودش عنوان کرده پس از استراحت در وقفه بازی های ملی به دوران اوجش باز می گردد. 


https://images.beinsports.com/Q7Hv-PyC51UPs1aCQIJolxhFLMs=/full-fit-in/1000x0/suarez-cropped_1rt5wrsfug371631xmyxjqt7l.jpg

سوارز به نشریه Sport گفته:

در این دو هفته استراحت می کنم و مشغول ریکاوری می شوم تا دوباره به دوران اوج بازگردم. پس از مصدومیتم، عجله کردم و زود به میادین بازگشتم و این در مورد مصدومیت های زانو می تواند در آینده مشکل ساز شود. به خاطر اینکه باید در بازی های تیم ملی شرکت می کردم فشار زیادی به بدنم آوردم و تا حالا استراحت نداشتم.
                                                                                               
خوشبختانه بارسلونا و تیم ملی به توافق رسیدند تا در این برهه بازی های ملی بتوانم استراحت کنم. بارسا پس از مصدومیتم اجازه داد در بازی های مهم اروگوئه شرکت کنم و حالا در عوض تیم ملی اجازه داده در بازی های دوستانه پیشرو شرکت نکنم. مشکلی از ناحیه زانو ندارم اما باید پیشگیری کنم. در این مواقع احساس می کنید هر لحظه ممکن است وضعیت بدتر شود اما با استراحتی که می کنم و درمانی که انجام می دهم دیگر دردی نخواهم داشت.


برچسب ها: سوارز، بارسلونا،
[ چهارشنبه 17 آبان 1396 ] [ 02:55 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]