تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - بارسلونا_رم؛ نیوکمپ میزبان دیدار رفت

بارسلونا_رم؛ نیوکمپ میزبان دیدار رفت

بارسلونا از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، روز سه شنبه15فروردین ساعت23:15 به مصاف رم ایتالیا می رود.

به همین دلیل به بررسی وضعیت این دو تیم در حالت گزارشی پیش بازی می پردازیم:

وضعیت دو تیم در جدول:

صدرنشین لالیگا که نیاز به معرفی ندارد، آبی و اناری ها با اقتدار و با 76امتیاز و فاصله 9امتیازی نسبت به اتلتیکو قرار دارند.

اما آنسوی میدان! رمی ها با 60امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفتند و فقط ناپولی 74 و یووه78 امتیازی را بالای سر خود می بینند.پیش بازی

بارسلونا از 4بازی اخیر خود در لالیگا طبق معمول باختی را متحمل نشده و 3برد و یک تساوی کسب کرده اند. مهمترین بازیهای بارسا در 4بازی اخیر برد 1-0 مقابل اتلتیکو و تساوی2-2 مقابل سویا بوده است. اما آنها در 4بازی اخیر اروپایی خود هم باختی را متحمل نشده اند و به طور برابر 2برد و 2مساوی بدست آوردند. (تساوی بدون گل مقابل یووه در هفته پنجم گروهی، برد2-0مقابل اسپورتینگ در هفته ششم گروهی، تساوی1-1 در مقابل چلسی در بازی رفت یک هشتم و برد3-0مقابل چلسی در بازی برگشت نتایج 4بازی اخیر بارسا در اروپاست.)

اما رم در 4بازی اخیر خود در سری آ، موفق به کسب 3برد و یک تساوی شدند که فقط در جدال با بولونیا در هفته سی ام 1-1مساوی کردند ولی در مقابل ناپولی سخت کوش، تورینو و کروتونه به پیروزی رسیدند. ولی در 4بازی اخیر اروپایی آنها 2بازی را با برد و 2بازی را با باخت پشت سر گذاشتند. رم در جدال با شاختار دو بازی رفت و برگشت داشت که بازی برگشت در خانه خود را 1-0برد و بازی رفت را 2-1باخت در بازی هفته ششم گروهی 1-0قره باغ را شکست داد و در هفته پنجم هم اما با نتیجه2-0 مغلوب اتلتیکو شد.

این مطلب بروز خواهد شد. منتظر بمانید
برای اطلاع از آخرین اخبار لحظه ای بارسا به کانال ما در پیام رسان سروش مراجعه کنید.
موضوع: بازیها، برچسب ها: بارسلونا، رم، لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی بارسلونا_رم، پیش بازی،
[ سه شنبه 14 فروردین 1397 ] [ 12:21 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]