تبلیغات
وبلاگ رسمی کانال هوادارن بارسلونا - پیکه: مسی از سیاره دیگری آمده است

پیکه: مسی از سیاره دیگری آمده است

اعتقاد پیکه در مورد مسی این است که بهترین توصیف برای استعداد بی نظیر این ستاره آرژانتینی همین است.
وبلاگ هواداران بارسلونا
او از 13سالگی عضو لاماسیا شد. از سال 2004 برای تیم اول این باشگاه بازی می کند و به همه افتخارات ممکن از جمله 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا، رسیده است.

 

پیکه که از زمان نوجوانی در کنار مسی حضور داشته و یک دهه در کنار او در تیم اول بارسا بازی می کند، در سایت پلیرز تریبون نوشت:" مردم از من می پرسند که بازی کردن در کنار مسی برای این همه سال چطور است. اگر بخواهم در یک جمله توضیح بدهم باید بگویم او یک غیرزمینی است. او از یک سیاره دیگر آمده است.او تنها بازیکنی است که می توانم اولین بازی اش را به یاد بیاورم، وقتی که 13 ساله بودیم و با خودم گفتم:" اوه، این بچه از جای دیگری آمده است. او انسان نیست. او یک قاتل است. او بزرگترین بازیکنی است که من دیده ام.

 

مردم از من می پرسند:" شگفت انگیزترین چیزی که من از مسی در زمین دیده ام، چیست؟" آنها انتظار دارند که من در مورد دریبل زدن سه مدافع صحبت کنم. باور کنید من داستان های زیادی در این مورد دارم.

 

اما چیزی که باعث می شود او را از یک سیاره دیگر بدانم، کاری است که او بدون توپ انجام می دهد. شاید شما نتوانید آن را در تلویزیون ببینید اما من در زمین می توانم ببینم."

منبع: ورزش3

موضوع: مصاحبه و بازیکنان، برچسب ها: پیکه، مسی، بارسلونا، لاماسیا،
[ جمعه 3 فروردین 1397 ] [ 07:54 ب.ظ ] [ وبلاگ نویس ]